مازند خاویار
خانه / خاویار / خرید و فروش خاویار ایرانی در تهران

خرید و فروش خاویار ایرانی در تهران

خرید و فروش خاویار ایرانی با قیمت مناسب در تهران و سایر نقاط کشور را با ما تجربه کنید. مازند خاویار متعهد است تا نیاز شما به خاویار درجه یک را مرتفع سازد. اصفهان، شیراز، مشهد و اقصی نقاط ایران بازار هدف ما هستند.

چرا خاویار ایرانی طرفداران زیادی دارد؟

خرید و فروش خاویار

خاویار ایرانی

اگر از کسانی باشید که دستی در خرید و فروش خاویار دارید حتما تا به حال با این موضوع مواجه بوده اید که در دنیا طرفداران خاویار ایرانی کم نیستند. خاویار جزء محصولات لوکس صادراتی محسوب می شود.

هزینه تهیه خاویار بالاست. چرا که این ماده غذایی گرانبها فواید زیادی دارد. غالبا محصولات پر ارزش قیمت بالاتری دارند. همانند زعفران ایرانی که یک محصول درجه یک است.

کیفیت زعفران ایران در هیچ کجای دنیا دیده نمی شود. خاویار ایرانی نیز همین گونه است. به دلیل شرایط مساعد برای نگهداری از ماهیان خاویاری این اتفاق افتاده است.
یعنی خاویاری که از یک ماهی خاویاری با کیفیت به دست می آید خواه ناخواه باکیفیت خواهد شد.

البته این مرغوبیت به نحوه استحصال خاویار از ماهی نیز بستگی دارد. شیوه جدید استحصال خاویار چگونه است؟

خرید و فروش خاویار

روش جدید استحصال خاویار

یکی از محققان آلمانی روش نوینی برای خارج کردن تخم ها از بدن ماهی خاویار پیشنهاد داده است. این کار پس از این که ماهی بارور شد صورت می گیرد.

پروتئین مخصوصی در زمانی خاص به ماهی تزریق می کنند. سپس در زمان مشخصی پس از این کار به نرمی بدن ماهی را مالش می دهند تا خاویار از آن استخراج شود. این روش نسبت به روش موسوم به سزارین مزایایی دارد.

در روش سزارین امکان دارد که محل برش شکم ماهی عفونت کند. ولی در این روش این خطر وجود ندارد. بنابراین در این روش ماهی سالم تر خواهد بود. خاویاری که در دفعات بعد از ماهی استخراج می شود نیز با کیفیت بالاتری خواهد بود. حجم خاویار استخراجی در دفعات بعد هم نسبت به روش سزارین بیشتر است.

بنابراین روش حصول خاویار از ماهی نیز در مرغوبیت آن بی تاثیر نیست. هرچه روش ها علمی تر و کم خطرتر باشد خاویار حاصل از آن با کیفیت تر و مرغوب تر است.

خرید و فروش خاویار

شرایط خرید و فروش خاویار

خرید و فروش خاویار شرایط ویژه ای دارد. اولین نکته این است که مشتری مطمئن باشد خاویاری که خریداری می کند تقلبی نیست. زیرا به دلیل سود بالای خرید و فروش خاویار، افرادی سودجو سعی می کنند از این شرایط سوء استفاده کنند.

مشتری باید خود اطلاعات کافی داشته باشد. در غیر این صورت باید با افراد متعهد و با تجربه مشورت کند.

پس از تشخیص خاویار اصل، مشتری باید از جایی خاویار تهیه کند که قیمت منصفانه ای به او ارائه دهد. برای این کار نیز باید کمی تحقیق کند و به دنبال مراکز فروش با انصاف بگردد.

در مرحله آخر حمل و نقل خاویار خریداری شده به مقصد است که هر مرکز روش های مختلفی دارد. برای حصول اطلاعات از این روش ها باید با کارشناسان فروش مرکز مد نظر ارتباط برقرار کند.

پشتیبانی فروش مازند خاویار آماده ارائه هرگونه اطلاعات مورد نیاز شماست.

خرید و فروش خاویار

سرو خاویار در رستوران

سرو خاویار در رستوران نیز پر طرفدار است. از آن جایی که مزه خاویار منحصر به فرد است افراد ترجیح می دهند تا آن را با دستپخت افراد حرفه ای بچشند. بنابراین رستوران ها می توانند با سرو خاویار مشتریان علاقمند را جذب کنند.
در رستوران ها می توان خاویار را با تخم مرغ پخته سرو کرد. گاهی اوقات از استیک هم در کنار خاویار استفاده می شود.

با توجه به رنگ چشم نواز خاویار می توان بشقاب های متنوعی برای مشتریان فراهم کرد.
خاویار سیاه، طلایی، خاکستری، قهوه ای. همه این رنگ ها به آشپز هنرمند اجازه هنرنمایی می دهد.
رنگ بشقاب خود را با خرید از مازند خاویار چشم نواز کنید.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …