مازند خاویار
خانه / خاویار / نمایدگی فروش خاویار به صورت عمده

نمایدگی فروش خاویار به صورت عمده

نمایدگی فروش خاویار این محصول بی نظیر را به صورت عمده پرورش می دهند و در به بازار عرضه می کند افرادی که به دنبال خرید ارزانتر محصول خاویار هستند می توانند به نمایندگی اصلی آنها مراجعه نمایند .

خاویار

نمایدگی فروش خاویار

خاویار در واقع به تخمک های باور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده ماهیان خاویاری است و دارای ارزش غذایی بالایی دارد .

جالب است بدانید که برای به دست آوردن خاویار های یک ماهی بین ۱۲ تا ۱۶ سال وقت نیاز است پس این ماده با ارزش را باید غنیمت به شماریم .

انواع خاویار

همه ما می دانیم که دریای خزر منبع ماهی های است که صیادان رزق و روزی خود را از این دریای پر برکت کسب می کنند و یکی از انواع ماهی ها ، ماهی خاویار می باشد که به شش دسته تقسیم بندی شده اند که هر کدام ارزش غذایی فراوانی را به همراه دارند و سرشار از انواع ویتامین ها می باشد که به شرح زیر می باشد

ماهیان خاوریاری یا استتورژن

این ماهی از خانواده تاس ماهیان است که دارای قدمتی چند صد میلیون ساله است وبه عنوان فسیل زنده جهان می نامند و شامل ۲۷ گونه از این ماهی در جهان شناخته و تقسیم شده اند که از این تعداد ۶ گونه آن در دریای خزر زندگی می کنند ارزش غذایی این ماهی برای صیادان بعد از استفاده گوشت آن تخم آنان می باشد .

فیل ماهی

یکی از بزرگترین ماهی آب های داخلی ایران است و رتبه اول کیفیت خاویار را به خود اختصاص داده است و نام دیگر آن بلوگا می شناسند و در طی مدت ۱۰۰ سال این ماهی صید شده است و به عنوان گرانترین ماهی و خاویار در جهان می باشد .

قره برون یا تاس ماهی ایران

این ماهی خاویار که از گروه ماهیان راسته تاس است معمولا بین ۲۰ تا ۸۰ کیلو گرم می باشد و نام دیگر این ماهی به خاطر ویژگی های ظاهرش به دماغ سیاه معروف شده است .

تاس ماهی روس یا چالباش

در گونه های مختلف خاویار که اغلب به رنگ سیاه در بازار دیده می شود این گونه از ماهی دارای خاویار های طلایی است و رتبه سوم ارزش غذایی برخودار است و وزنی معادل ۶۰ تا ۱۰۰ کیلوگرم دارد .

ماهی خاویار شیب

شیوه زندگی این ماهی کمی متفاوت از ماهی های دیگر است و به عنوان مهاجری شناخته شده است و برای تخم ریزی به سواحل ایران می آید و در رودخانه های آبریز دریای خزر تخم گذاری می کند و این ماهی هم در رتبه چهارم قرار دارد .

ماهی اوزون برون (دراکول )

کوچکترین نوع ماهی خاویار در دریایی خزر است و نام وی اوزون برون نامیده شده است و دارای خاویار های ریزتر و ارزانتری می باشد . و دارای طعمی دلچسب می باشد و به خاطر این طعم خاص شهرت یافته .

نمایدگی فروش خاویار

نمایدگی فروش خاویار

نمایدگی فروش خاویار کجاست؟ ماهیان خاویاری یکی از نمونه های گران قیمت ترین از گونه های ماهی دریای خزر هستند که این ماهیان به تولید انواع خاویار می پردازند و از نظر شکل ظاهری و اندازه با یکدیگر متفاوت می باشند پیشنهاد می کنیم برای تهیه این محصول از طریق شبکه های مجازی و وب سایت ها به نمایندگی فروش خاویار مراجعه نمایند تا خریدی مطمئن داشته باشید.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …