مازند خاویار
خانه / خاویار / مرکز پخش خاویار پرورشی ایران

مرکز پخش خاویار پرورشی ایران

مرکز پخش خاویار پرورشی ایران راهی مطمئن برای خرید خاویار مرغوب است. مازند خاویار پخش خاویار پرورشی ایرانی را در سراسر کشور متعهد می شود. با تماس با ما از خرید خاویاری مطمئن لذت ببرید.

دلیل استقبال از تولید خاویار پرورشی چیست؟

خاویاز پرورشی ایران

خاویار پرورشی ایرانی

به دلیل علاقه مشتریان جهانی به خاویار ایرانی، در برهه ای از زمان صید ماهیان خاویاری افزایش یافت. حجم بالای صید موجب شد تا نسل ماهیان خاویاری در معرض انقراض قرار بگیرد.

از این رو کشورهای همسایه دریای خزر قانونی به ثبت رساندند که صید تجاری ماهی خاویار را ممنوع اعلام کرد. تنها در زمان های مشخص صید غیر تجاری انجام می شود.

این نوع صید به منظور بازسازی ذخایر و فراهم کردن شرایط بهتر برای سایر ماهیان خاویاری است که در دریا زندگی می کنند انجام می شود.

به دلیل ممنوعیت صید ماهی خاویاری از دریا، تولیدکنندگان به تولید ماهی خاویاری پرورشی روی آورده اند. برای این کار حوضچه ها و مزارع آبی زیادی در اطراف دریای خزر به وجود آمد.

استان های شمالی ایران شرایط مناسب تری برای پرورش ماهی خاویار در اختیار دارند. البته در بسیاری از استان های کشور، پرورش ماهی خاویار انجام می شود. پس از این که ماهی به سن مطلوب رسید از آن خاویار استخراج می کنند.

چین بزرگ ترین تولید کننده خاویار پرورشی در جهان است. پس از آن کشورهایی مانند ایتالیا و فرانسه قرار دارند.

همین موضوع ممکن است موجب نگرانی تولیدکنندگان و صادرکنندگان خاویار پرورشی ایران شود. ولی باید به این نکته توجه کرد که برند خاویار ایرانی شناخته شده ترین برند خاویار در دنیاست.

مشتریان زیادی خواهان خاویار ایرانی هستند. حتی حاضرند ده ها برابر هزینه بیشتری نسبت به خاویار سایر کشورها پرداخت کنند.

خاویار پرورشی ایران

مشتری خاویار پرورشی ایران

گسترش حوضچه های پرورش ماهیان خاویاری در ایران نوید رشد تولید این محصول در آینده را می دهد. مشتریان خاویار پرورشی ایران در خارج از مرزهای کشور بیشتر از داخل است. مردم ایران تمایل زیادی به استفاده از این محصول ناب نشان نمی دهند.

برخی از کشورها در دنیا به مصرف خاویار و گوشت ماهیان خاویاری علاقمند هستند. به همین دلیل صادرات خاویار ایران به این کشورها بیشتر است. از آن جمله عبارتند از:

  • نروژ
  • بلژیک
  • انگلستان
  • کره

با این وجود هنوز ظرفیت تولید خاویار در کشور به میزان مطلوب نرسیده است. اگر از تمامی ظرفیت های تولید خاویار در ایران استفاده شود، مشتریان بی شماری خواهان این مروارید سیاه و گران بها هستند.

خاویار پرورشی ایران

پخش خاویار پرورشی در اصفهان

شرایط مناسب تولید خاویار در مازندران موجب شده است تا خاویار با کیفیت تری را به بازار عرضه کند. بازارهای داخلی و خارجی. در داخل کشور کلان شهرهایی مانند اصفهان و تهران مشتریان مخصوصی برای خاویار محسوب می شوند.

مازند خاویار، خاویار مورد نیاز شما را با کیفیتی مطلوب تهیه می کند و در اختیار شما قرار می دهد.

 

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …