مازند خاویار
خانه / ماهی قره­ برون / مراکز عرضه ماهی قره برون خلیج فارس

مراکز عرضه ماهی قره برون خلیج فارس

عرضه ماهی قره برون خلیج فارس به عنوان یکی از ۵ گونه ماهی خاویاری ممتاز جهان در بازارهای فروش ماهی صورت می­گیرد. و امکان عرضه این ماهی را به کشورهای خارجی و شهرهای ایران فراهم می­آورد.

قره­ برون یکی از انواع ماهی خاویار و به معنی بینی سیاه است. که در رتبه دوم ارزشمندترین ماهیان خاویاری قرار دارد. این ماهی کیفیت بالایی از نظر خاویار دارد به همین علت محبوب و پرطرفدار است.

عرضه ماهی قره برون خلیج فارس

عرضه ماهی قره برون

عرضه ماهی قره برون خلیج فارس با قیمت ارزان از طریق فروشگاه­های آنلاین صورت می­گیرد.

این فروشگاه­ها متعلق به شرکت­های تولید کننده ماهی قره ­برون بوده و یا فقط شرکت­های عرضه کننده­ای هستند که این ماهی را از تولید کنندگان اولیه تهیه می­کنند.

عرضه ماهی قره­ برون در بازار به منظور صادرات این محصول به داخل و خارج کشور انجام می­گیرد.

این ماهی ایرانی طول بدنی بین ۱۴۰ تا ۱۶۰ سانتیمتر و وزنی ۱۶ تا ۸۰ کیلوگرم دارد. حداکثر وزن صید شده ۱۶۰ کیلوگرم با بیش از ۲ متر بوده است.

ویژگی­های ماهی قره­ برون ایرانی

بیشترین ذخایر موجود از این ماهی در منطقه جنوب شرقی دریای خزر یافت می­شود. این ماهی بالاترین تخم ریزی را در فصل بهار انجام می­دهد.

نرهای ماهی قره­ برون در سن ۸ تا ۱۱ سالگی به بلوغ میرسند و نوع ماده این ماهی­ها نیز در حدود ۱۰ تا ۱۶ سالگی بالغ می­شوند.

خاویار قره ­برون نسبت به گونه­های مشابه تنوع رنگی بیشتری دارد. طیف رنگی خاویار آن خاکستری تیره تا روشن و در برخی موارد نیز طلایی است.

از آنجایی که این ماهی تنها گونه با طعم خاص فندقی بوده، بسیار کمیاب و نادر است. قیمت خرید و فروش این نوع ماهی به همراه خاویار آن به نسبت دیگر ماهیانی که تولید خاویار دارند بالاتر است.

ماهی قره­ برون سرشار از پروتئین، مواد معدنی مغذی و اسیدهای چرب بوده که برای سلامتی افراد مفید است.

کلام آخر

عرضه ماهی قره برون

ماهی قره ­برون از دسته ماهیانی بوده که هم کمیاب و هم پرطرفدار است. طعم و خاصیت منحصربفرد این ماهی آن را در شمار ماهیان ارزشمند و گران قیمت قرار داده است.

همچنین از آنجایی که این ماهی در فصل­های خاصی از سال خاویار تولید می­کند نیز عامل دیگری است که بر قیمت ماهی تاثیر می­گذارد.

مصرف ماهی قره برون به دلیل خواص و مواد مغذی موجود در آن به صورت هفتگی توصیه می­شود و همینطور تاکید می­گردد که خانواده­ها این محصول را در سبد غذایی خود قرار دهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای گل افشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114504659

مطلب پیشنهادی

خاویار صادراتی ایران

فروش خاویار صادراتی ایران

فروش خاویار صادراتی ایران از طریق اینترنت ، تماس تلفنی یا فروش حضوری در مازندران. …

مازند خاویار