مازند خاویار
خانه / ماهی شیپ / لیست قیمت انواع ماهی شیپ درجه یک

لیست قیمت انواع ماهی شیپ درجه یک

برای دریافت لیست قیمت انواع ماهی شیپ باید با مراکز معتبر تماس بگیرید تا لیست به روز شده را در اختیارتان قرار دهند. فقط از مراکز معتبر و مستقیم قیمت بگیرید و سپس اقدام به خرید ماهی شیپ کنید. قیمت ماهی فیله شده با زنده متفاوت است.

لیست قیمت انواع ماهی شیپ درجه یک

قیمت انواع ماهی شیپ

تولید کننده های کمی در کشور اقدام به تولید و پرورش ماهی شیپ می کنند. قیمت ماهی توسط صنف تعین می شود و در دسترس مراکز عرضه کننده قرار می گیرد.

لیست قیمت را می توانید از تولید کنند ها بگیرید و با هم مقایسه کنید چرا که وجود واسطه ها در تعین قیمت ماهی موثر است.

برای گرفتن لیست قیمت ماهی شیپ می توانید به صورت تلفنی با مراکز معتبر تماس بگیرید و با از طریق وب سایت های فروش ارتباط آنلاین بر قرار کنید و لیست قیمت را دریافت کنید.

ماهی شیپ ارزان

برای خرید ماهی شیپ ارزان باید به سراغ عرضه کننده ی مستقیم و معتبر بروید. وجود دلال ها و هزینه حمل نقل و دیگر عوامل بر روی قیمت این نوع ماهی تاثیر گذار است.

خرید ارزان ماهی شیپ هم در مزارع پرورش ماهی شیپ انجام می شود و هم اینکه می توانید به صورت آنلاین با عرضه کننده ی مستقیم ارتباط بگیرید، قیمت ها

مقایسه کنید و سپس اقدام به خرید ماهی فیله شده یا زنده ی شیپ کنید.

اگر به مزارع پرورش ماهی شیپ دسترسی ندارید پیشنهاد ما خرید آنلاین است که در هزینه های شما صرفه جویی می کند.

در مورد ماهی شیپ بیشتر بدانیم

قیمت انواع ماهی شیپ

ماهی شیپ بومی در یای خزر است که آبهای کم عمق تا ۵۰ متر و شیرین را برای زندگی ترجیه می دهد.
صید این نوع ماهی تا سال ۲۰۲۰ ممنوع است البته متاسفانه صید این نوع ماهی به صورت قاچاق انجام می شود و این نوع ماهی ها را در خطر انقراض قرار داده است.
طی سالهای اخیر کشور های همسایه دریای خزر و به ویژه ایران در مراکز پرورش ماهی شیپ تخم ماهی را با استفاده از انکوباتور، طی ۵-۷ روز به لارو تبدیل می کنند.
تا کنون میلیون ها لارو و بچه ماهی شیپ را در دریای خزر رها سازی شده است و از خطر انقراض ماهی شیپ جلوگیری به عمل آمده است.
متاسفانه تعداد زیادی از این لارو ها و بچه ماهی توسط ماهیان دیگر شکار می شوند و تعداد کمی از این ماهی ها موفق می شوند تا سن بلوغ رشد کنند.

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت ماهی خاویاری

قیمت گوشت ماهی خاویاری در ایران و جهان

قیمت گوشت ماهی خاویاری در ایران و جهان سوال بسیاری از صادرکنندگان عزیز ماست. ما …