مازند خاویار
خانه / خاویار / لیست قیمت انواع خاویار سیاه

لیست قیمت انواع خاویار سیاه

انواع خاویار سیاه چیست؟ همواره کمک گرفتن از عرضه کننده هایی که می توانند لیست قیمت های به روز انواع خاویار سیاه را اعلام کنند، خیلی بهتر است. چرا که معمولا این مرکز ها حرفه ای تر فعالیت دارند و می توانند با مرغوب ترین ها را وارد بازار کنند.

آخرین قیمت ماهی خاویار سیاه

انواع خاویار سیاه

آخرین قیمت ماهی خاویار سیاه در اینترنت به روز می شود. چون این مرکزها همیشه در دسترس مشتریان هستند و به روز بودن آنها خیلی مورد توجه افراد زیادی است. اگر بخواهیم در کمترین زمان ممکن برای از قیمت ماهی خاویار اطلاع پیدا کنیم، سایت های اینترنتی خیلی اهمیت مورد توجه هستند.

این مرکزهای فروش خاویار همیشه آنلاین هستند و در دسترس خریداران بسیاری هستندو می توانند با افراد در خارج از کشور همکاری کنند.

هم چنین مشتیان اکثریت آنها را در نظر دارند و به آن ها سفارش می دهند. با توجه به این که ماهی خاویار گاهی اوقات براساس نوع خاویار تولید شده خرید می شود، سایت ها نیز قیمت را با توجه به این موضوع اعلام میکنند.

پس خریداران قیمت ماهیان خاویاری که محصولات بسیار پر طرفداری را تولید کرده ، در نظر دارند و تهیه می کنند.

قیمت ماهی خاویار سیاه

یکی از گونه های خاویار ایرانی که در بازار پر فروش است و افراد بسیاری آن را خرید می کنند، خاویار سیاه است. این نوع خاویار که به مروارید سیاه ایران معروف است، از محصولات پر طرفدار در بازار خارجی به حساب می آیند. به همین خاطر در تولید این نوع خاویار باید مرغوب ترین نوع ماهی خاویار خاص آن تهیه شده و در استخرهای به طور ویژه نگهداری شود.

این تولیدات بسیار با کیفیت هستند و می توان بازار فروش آن را در داخل و خارج از کشور دید. اکثرا استعلام قیمت ماهی خاویار سیاه از طرییق سایت ها با کمترین و سریع ترین زمان انجام می شود و افراد بسیاری به آنها مراجعه کرده اند.

لازم به ذکر است که این قیمت ها به روز می باشند.

قیمت خاویار امپریال

  • قیمت هر کیلو خاویار بلوگا امپریال = ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • قیمت ۲۰۰ گرم خاویار بلوگا امپریال = ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • قیمت ۱۰۰ گرم خاویار بلوگا امپریال = ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
  • قیمت ۵۰ گرم خاویار بلوگا امپریال   = ۵۰۰/۰۰۰ تومان
  • قیمت ۳۰ گرم خاویار بلوگا امپریال    = ۳۰۰/۰۰۰ تومان

برای کسب اطلاعات دقیق و به روز با ما تماس بگیرید.

لیست قیمت انواع خاویار سیاه

خرید بهترین انواع خاویار سیاه

همواره هنگامی مشتریان از سفارش ماهی خاویارخود راضی خواهند بود که با کیفیت بسیار عالی این محصول را تهیه کنند. در این صورت می توانند سرمایه گذاری بر روی تولید آنها کنند و خاویار مرغوب را از آنها برداشت کرد. ماهیان خاویاری پیش از خرید از نظر بها و مرغوبیت به خوبی بررسی خواهند شد.

انواع با کیفیت ترین ماهی های خاویاری

انواع خاویار سیاه

۱٫فیله ی ماهی خاویاری

۲٫تاس ماهی خاویاری

۳٫چالباش خاویاری

۴٫قره برون خاویاری

۵٫اوزون برون خاویاری

۶٫استرلیاد خاویاری

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …