مازند خاویار
خانه / خاویار / قیمت خاویار شمال بصورت عمده

قیمت خاویار شمال بصورت عمده

قیمت خاویار شمال  چقدر است؟ اعلام بهای خاویار در شمال کشور توسط کمپانی های ممتاز و شناس شده می تواند به مشتریان برای خرید عمده امکان سفارش فرآورده را دهد. زیرا شمال کشور از پر اهمیت ترین منطقه های فعال در زمینه ی فرآوری خاویار است.

قیمت خاویار شمال در شمال کشور

قیمت خاویار شمال

استان های شمال ایران به دریای خزر به راحتی دسترسی دارند،و باعث استفاده از ماهیان خاویاری دریامی شود. چون دریاچه ی خزر گونه های مختلفی از ماهی خاویاری دارد و در فضا های پرورشی می توان از آن ها حداکثر استفاده را برد.

با عنایت به این موضوع که پر اهمیت ترین تولید کننده های این مواد غذایی پر ارزش در استان های شمالی کشورمان فعالیت دارن نقش بسزایی دارند.

بهای خاویار در سال ۹۷ نوسان های زیادی داشته است که مهم ترین دلیل آن نوسان های نرخ ارز است.

بدین ترتیب از نخستین سال تا پایان روند نزولی قیمت خاویار در حد رویا است. با توجه به مقایسه ی بهای خاویار در کشور، وضعیت صادرات آن عالی بوده و کمپانی های تولید کننده از بازارها حداکثر استفاده را بردند.

بهای خاویار گفته شده از سمت کمپانی های تولیدی در استان های شمالی کشور با مد نظر گرفتن استاندارد و معیارهایی همچون مرغوبیت و نوع ان تعیین می شود.

بهای ماهی خاویار زنده در سال ۹۷

بهای ماهی خاویار زنده در سال ۹۷ همچنین روند کاهشی نداشته است. این ماهیان که به خاطر فر آوری انواع ماهی های خاویاری تهیه می شوند، از کمپانی های حرفه ای خریداری می شوند.

به همین خاطر بهتر است که ماهی خاویار را با نرخ معین از پخش کننده های شناخته شده در کشور تهیه کرد. اکثرا مشتریان برای خرید به صورت عمده ی با کیفیت ترین نوع ماهی خاویار، از کمپانی های متحصص مشورت می کنند.

انواع ماهی خاویاری

قیمت خاویار شمال

 • فیل ماهی یا بلوگا
 • قره برون
 • شیب
 • اوزون برون یا سوروگا
 • چالباش ایرانی و روسی
 • آسترا

پیش بینی قیمت خاویار در شمال سال ۹۸

باذ بررسی ها ی بهای خاویار در سال ۹۸، احتمال روند افزایشی قیمت وجود دارد. به همین خاطر کمپانی هایی که در این حوزه کار می کنند، بهای خاویار را به خریداران خود روزانه اعلام می کنند.

این پخش کننده ها هر سال بهای خاویار را با توجه به معیار ها و استانداردهای ضروری اعلام می می کنند،و مشتریان خود را به نحو احسن همراهی می کنند. از این رو بهای تولیداتشان را به صورت تومان و دلار تعیین کرده تا برای همه خرید این محصول میسر شود.

قیمت خاویار شمال بصورت عمده

قیمت روز خاویار امپریال و بلوگا درجه یک

لازم به ذکر است که این قیمت ها به روز می باشند.

قیمت خاویار امپریال

 • قیمت هر کیلو خاویار بلوگا امپریال = ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • قیمت ۲۰۰ گرم خاویار بلوگا امپریال = ۲/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • قیمت ۱۰۰ گرم خاویار بلوگا امپریال = ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان
 • قیمت ۵۰ گرم خاویار بلوگا امپریال   = ۵۰۰/۰۰۰ تومان
 • قیمت ۳۰ گرم خاویار بلوگا امپریال    = ۳۰۰/۰۰۰ تومان

قابل ذکر است که این قیمت ها به روز می باشند و باید برای کسب اطلاعات دقیق از قیمت ها هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …