مازند خاویار
خانه / ماهی قره­ برون / لیست قیمت ارزان ماهی قره برون خزر

لیست قیمت ارزان ماهی قره برون خزر

قیمت ارزان ماهی قره برون خزر در برخی موارد ناشی از کیفیت ماهی تولید شده بوده و در مواردی نیز به علت سفارش مشتری از طریق فروشگاه­های آنلاین است.

ماهی قره برون از ماهیان لذیذ و محبوبی است که برخلاف تولید محدود آن به نسبت دیگر ماهیان بسیار پرطرفدار است.

این ماهی بومی مناطق شمالی کشور است و بیشترین تولید را در شهرهای شمالی دارد.

قیمت ارزان ماهی قره برون خزر

قیمت ارزان ماهی قره برون

قیمت ارزان ماهی قره برون خزر از طریق سایت­های مربوط به عرضه کنندگان این محصول ارائه می­شود. این قیمت گذاری ارزان به دلیل خرید از شرکت­های تولیدی و عرضه کننده این محصول صورت می­گیرد.

مشتریان و خریدارانی که محصول مورد نظر خود را به شیوه­ نوین، سفارش آنلاین خریداری می­کنند به نسبت خریدارانی که از روش سنتی استفاده می­کنند معمولا خریدی با قیمت مناسب و به صرفه­تر خواهند داشت.

ماهی قره برون علاوه بر عرضه به شهرهای سراسر کشور قابلیت صادرات به کشورهای مختلف مانند روسیه و کشورهای عربی را نیز دارد.

در لیست قیمت گذاری­هایی که توسط شرکت­های عرضه کننده ارائه می­شود هم کیفیت ماهیان مشخص بوده و هم میزان تقاضایی که از این محصول در بازار وجود دارد.

ماهی قره برون خزر

ماهی قره برون یک گونه مستقل از ماهیان تولید کننده خاویار است. و رتبه ممتاز دارد دوم را درمیان ماهی­های خاویاری دارد.

این ماهی شباهت زیادی با گونه روسی خود دارد مثلا از نظر قد مانند نوع روسی خودش است. فرقی که با گونه روسی دارد در رنگبندی بوده، ماهی قره برون ایرانی تیره­تر و دارای رنگ دانه­های روشن است.

این ماهی قدی بین یک تا دو متر دارد و همینطور وزن آن ۶۰ تا حدود ۱۲۰ کیلوگرم بوده. ماهی قره برون نر و ماده در ۱۲ تا ۱۴ سالگی بالغ می­شود.

خاویار تولیدی توسط این ماهی در دو طیف رنگ خاکستری تیره تا روشن و یا رنگ طلایی در بازار عرضه و تقاضا حضور دارد. طعم خاویار این ماهی یک طعم فندقی لذیذ بوده که بسیار نیز لذیذ است.

این ماهی در دو نوع تکثیر طبیعی و مصنوعی تولید دارد نوع مصنوعی آن در شرکت­های پرورش ماهی و در کنار گونه­های پرطرفدار دیگر بوده و شکل طبیعی آن نیز در دریا تکثیر می­شود.

سخن پایانی

قیمت ارزان ماهی قره برون

ماهی قره برون یک نوع از ماهی­های تولید کننده خاویار است که گوشت و خاویار بسیار خوش طعمی دارد. تکثیر و رشد این ماهی در شهرهای شمال کشور به میزان بالاتری صورت می­گیرد و قیمت عرضه مناسب­تری نیز دارد.

مطلب پیشنهادی

قیمت گوشت ماهی خاویاری

قیمت گوشت ماهی خاویاری در ایران و جهان

قیمت گوشت ماهی خاویاری در ایران و جهان سوال بسیاری از صادرکنندگان عزیز ماست. ما …