مازند خاویار
خانه / خاویار / خاویار بلوگا / فروش خاویار رویال بلوگا زیر قیمت بازار

فروش خاویار رویال بلوگا زیر قیمت بازار

فروش خاویار رویال بلوگا زیر قیمت بازار را با ما تجربه کنید. شرکت مازند خاویار با ارتباط مستقیم با تولید کنندگان خاویار می تواند خاویار بلوگا را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.

خاویار بلوگا از گران ترین انواع خاویار در جهان است که طرفداران زیادی دارد. آیا خاویار رویال بلوگا را می شناسید؟

خاویار رویال بلوگا

خاویار رویال بلوگا

خاویار دارای خواص ضد افسردگی و ضد پیری است. به همین دلیل مورد استقبال فراوان قرار می گیرد. در میان انواع خاویار، خاویار بلوگا گران بهاترین خاویار دریای شمال است.

خاویار بلوگا امپریال به نام خاویار رویال، خاویار سه صفر نیز شناخته می شود.

خاویار بلوگا از فیل ماهی استخراج می شود. فیل ماهی از گونه تاس ماهیان است. این ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است و دارای عمر طولانی است. فیل ماهی در حدود هشتاد سال عمر می کند.

جالب است بدانید که فیل ماهی گوشت خوار است.

پس از صید فیل ماهی با روش های مخصوصی تخم های بارور نشده را از شکم آن خارج می کنند. این تخم ها همان خاویار بلوگا هستند.

با توجه به نیاز بازار خاویار، خاویار استحصال شده را در بسته بندی های مختلف عرضه می کنند. این بسته بندی ها علاوه بر وزن مناسب، باید شکل ظاهری مناسبی نیز داشته باشند.

خاویار رویال بلوگا

مراکز تولید خاویار بلوگا

مراکزی که خاویار رویال بلوگا تولید می کنند باید بستر مناسبی برای رشد فیل ماهی ماده فراهم کنند. ماهی خاویاری باید به سن بلوغ برسد تا قابلیت تولید خاویار را داشته باشد.

سن بلوغ این ماهیان چهارده تا شانزده سالگی است. گاهی اوقات تا بیست سال هم می رسد.

بنابراین مراکز تولید خاویار، باید تنها از فیل ماهی ماده نگهداری کنند. با روش سونوگرافی می توان فیل ماهی نر را از ماده تشخیص داد. این کار موجب می شود تا این مراکز هزینه اضافی نگهداری فیل ماهی نر تا رسیدن به سن بلوغ را نپردازند.

خاویار رویال بلوگا

فروشگاه خاویار رویال بلوگا در تهران

فروش خاویار بلوگا در تهران، اصفهان، خراسان و گلستان پر طرفدار است. این شهرها و شهرهای دیگر مانند تبریز و شیراز از جمله شهرهایی هستند که درخواست عرضه خاویار رویال بلوگا را دارند.

علاوه بر شهرهای ایران، کشورهای خارجی نیز مشتاقانه مایل به خرید خاویار ایرانی هستند. این میل و رغبت به دلیل کیفیت فوق العاده خاویار تولید شده در ایران است. به خصوص خاویاری که در شمال کشور تولید می شود.

شرکت مازند خاویار راهی مطمئن برای دسترسی به خاویار رویال بلوگا و سایر انواع خاویار است.

فروشگاه های خاویار می توانند به صورت اینترنتی یا سنتی باشند. در فروشگاه اینترنتی می توان با دیدن تصویر خاویار مورد نظر و قیمت آن، در مورد خریداری کردن آن تصمیم گرفت.

ولی در فروشگاه سنتی با مراجعه به فروشگاه امکان خرید وجود دارد.

در هر دو حالت باید به دنبال افراد متعهد و متخصصی بود که اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهند. شرکت مازند خاویار این امکان را برای شما فراهم کرده است.

خاویار رویال بلوگا

فروش خاویار زیر قیمت بازار

قیمت فروش خاویار به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم ترین عوامل تعیین قیمت خاویار هزینه تولید و هزینه های متغیر وابسته به تولید است.

اگر بتوان این هزینه ها را کاهش داد، قیمت تمام شده خاویار نیز کاهش می یابد. این کاهش ممکن است تا جایی پیش رود که از قیمت معمول خاویار در بازار کمتر شود.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …