مازند خاویار
خانه / خاویار / فروش خاویار اصل ویژه رستوران

فروش خاویار اصل ویژه رستوران

فروش خاویار اصل ویژه رستوران، خرید و فروش خاویار ایرانی اصل، خرید خاویار اصل ایرانی زیر قیمت بازار، فروش خاویار ارزان، خرید خاویار بدون واسطه

به دلیل بالا بودن قیمت خاویار، برخی افراد برای سود جویی خاویار تقلبی را به جای اصل می فروشند. آیا خاویار تقلبی را می شناسید؟

فروش خاویار اصل

روش تشخیص خاویار اصل از تقلبی

خاویاری که در ایران تولید می شود معروف ترین برند خاویار در جهان است. به همین دلیل مشتریان زیادی در دنیا دارد. برخی کشورهایی که مشتری خرید خاویار ایرانی اصل هستند عبارتند از:

  • بلژیک
  • انگلستان
  • امارات متحده عربی
  • جمهوری کره
  • افغانستان
  • آلمان
  • نروژ و …

دلیل این حجم از مشتری، کیفیت بالا و ارزش غذایی فوق العاده ای است که خاویار ایران دارد. در داخل ایران نیز خاویار مشتریان خاص خود را دارد.

برای  خرید خاویار تشخیص خاویار اصل از تقلبی بسیار مهم است. خاویار تقلبی تاثیر بدی بر سلامتی انسان می گذارد. یکی از روش های تشخیص خاویار اصل از تقلبی استفاده از آب جوش است. زمانی که آب جوش بر روی خاویار اصل ریخته شود، خاویار سفت تر می شود. ولی خاویار تقلبی در اثر آب جوش، حالت ژله ای به خود می گیرد.

از مازند خاویار خرید کنید تا از طعم خاویار اصل ایرانی لذت ببرید.

موادی که برای تهیه خاویار تقلبی استفاده می شود برای بدن مضر است. در تهیه خاویار تقلبی از ماده اولیه پارافین استفاده می شود. سپس این دانه ها را رنگ می کنند تا مشکی به نظر برسد. در تهیه آن از پروتئین هم استفاده می شود. برای این که طبیعی تر جلوه کند از اسانس خاویار برای مزه دهی استفاده می کنند. در زمان استفاده نه تنها مزه خاویار را نمی دهد بلکه کاملا بی مزه است.

از لحاظ ظاهری نیز خاویار اصل و تقلبی تفاوت فاحشی با یکدیگر دارند.

فروش خاویار اصل

مراکز فروش خاویار اصل ایرانی

علاوه بر کشورهای خارجی، در داخل کشور نیز افراد زیادی هستند که به مصرف این ماده غذایی پرارزش علاقه دارند. لذا درصدد تهیه آن از مراکز مختلف هستند.

با توجه به نکاتی که در مورد خاویار اصل و تقلبی گفته شد باید توجه داشت که خرید از مراکزی انجام شود که به فروش خاویار اصل ایرانی پایبند هستند. برای این منظور با جستجو در صفحات وب و تماس با مراکز مختلف می توان مقایسه ای بین مراکز مختلف فروش خاویار ایرانی انجام داد.

شما می توانید با تماس با پشتیبانی فروش مازند خاویار اطلاعات مورد نیاز خود را به دست آورید.

فروش خاویار اصل

غذاهایی که با خاویار تهیه می شوند

در ایران برخی رستوران ها اقدام به سرو غذاهای حاوی خاویار کرده اند. خاویار غذایی لوکس و گران محسوب می شود. بنابراین اکثر افراد جامعه نمی توانند از این نعمت خدادادی بهرمند شوند.

اگر رستوران داران خرید خاویار را از مراکزی انجام دهند که قیمت مناسب تری ارائه می کنند، هزینه نهایی غذایی که با خاویار تهیه می کنند کاهش می یابد. در نتیجه افراد بیشتری توانایی پرداخت هزینه غذاهای خاویاری را خواهند داشت.

گاهی اوقات خاویار با زرده تخم مرغ سرو می شود. می توان در کنار آن از مخلفات مختلف برای تزیین بشقاب استفاده کرد.

برگر خاویار نیز در برخی رستوران ها سرو می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای گل افشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09114504659

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار صادراتی

خرید خاویار صادراتی ایران در شمال

خرید خاویار صادراتی ایران در شمال با مازندخاویار. مرکزی که افتخار دارد خاویار با کیفیت …

مازند خاویار