مازند خاویار
خانه / خاویار / صادر کننده خاویار اصل درجه یک

صادر کننده خاویار اصل درجه یک

صادر کننده خاویار اصل با اخذ مجوز از شیلات، در زمینه تولید و صادرات خاویار اصل فعالیت می کند. اطلاع از خواص ارزشمند خاویار اصل برای مردم یک کشور تولید کننده این محصول ضرورت دارد. دسترسی به این نوع اطلاعات در حوزه محصولات شیلات، از طریق مراجعه به سایت های معتبر شرکت های تولید کننده خاویار اصل امکان پذیر گردیده است.

سواحل شرقی دریای خزر و بندر ترکمن اصلی ترین محل صید ماهیان خاویاری است که بیش از نصف خاویار ایران در این مناطق بدست می اید.

صادر کننده خاویار اصل

صادر کننده خاویار اصل

ارزش ماهیان خاویاری علاوه بر گوشت، به علت تخم گران بهای آنها می باشد که به مروارید سیاه مشهور است.

ماهیان خاویاری از گونه های کم نظیر آبزی هستند که قدمت آنها به عصر ژوراسیک برمی گردد. ایران صادر کننده انواع خاویار طلایی، سرخ و سیاه می باشد.

خاویار اصل به دلیل ظاهر زیبا، طعم دلچسب و بی نظیر و شفافیت دانه ها ارزش بالایی دارد و بهترین محصول دریایی برای صادرات شمرده می شود.

فروش اینترنتی خاویار اصل درجه یک

برای آگاهی از قیمت خاویار اصل، می توان با مراجعه به سایت شرکت های تولید کننده خاویار به اطلاعات جامع و تخصصی در این زمینه دست پیدا کرد.

یکی از مزایای خرید اینترنتی، اطمینان در خرید و جلوگیری از فروش خاویار تقلبی در بازار است.

به دلیل گران بها بودن خاویار اصل، برخی افراد سودجو مبادرت به توزیع خاویار تقلبی در بازارهای داخلی می کنند. این نوع خاویار از نظر اندازه دارای تخم های یکپارچه و یک دست است، در حالی که خاویار مرغوب و اصل تخم هایی با اندازه های ریز و درشت دارد.

از دیگر مزایای خرید اینترنتی می توان به تحویل رایگان در محل، تنوع در انتخاب و خرید خاویار اصل با توجه به میزان بودجه مورد نظر اشاره کرد.

قیمت خاویار اصل درجه یک

صادر کننده خاویار اصل

ظاهر زیبا، طعم بی نظیر و دلچسب، دانه های درشت و شفاف از نشانه های خاویار اصل درجه یک به شمار می رود.

بر حسب میزان تقاضا و نوع استفاده از خاویار، خرید عمده خاویار با قیمت پایین تر امکان پذیر می باشد. برای خرید خاویار می توان به مراکز پخش خاویار اصل مراجعه کرد، و یا از طریق سایت مرکز فروش میزان سفارش دلخواه را درج نمود.

خریداری از مراکز معتبر و دارای مجوز از شیلات، باید همواره مد نظر قرار گیرد چرا که انواع تقلبی و ارزان قیمت خاویار توسط برخی افراد سود جو وارد بازار می شود.

قیمت خاویار اصل درجه یک در ایران به ۶ میلیون تومان و یا بالاتر رسیده است.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …