مازند خاویار
خانه / خاویار / راهنمای خرید و فروش خاویار

راهنمای خرید و فروش خاویار

در بازار خرید امروز نباید بی گدار به آب زد. بویژه برای خاویار ، همه ما به راهنمای خرید خاویار نیاز داریم. عدم توجه به راهنمای خرید سبب پشیمانی می شود. اما از کجا راهنمایی بگیریم ؟

راهنمای خرید خاویار

نوسانات بازار

در دنیای کنونی با توجه به تحولات سیاسی و اجتماعی ، همواره بازارهای جهانی با التهابات فراوان روبرو هستند. از سال ۱۹۳۰ و پس از بحران های جهانی در اقتصاد رفته رفته مکاتب اقتصادی شکل نوین یافتند.

اما نوسانات بازار به حدی است که گاهی سازو کار های جدید اقتصادی هم پاسخگوی نیازهای فروشنده و خریدار نیست. لذا برخی صاحب نظران بر این باورند همچون اقتصاد سنتی هرچیزی را باید از اصلش تهیه کرد نه بازارهای کاذب.

خاویار در ایران یک برند جهانی است . حتی با وجود تلاش های عمده غول های اقتصادی مانند چین و … در بحث تولید و تکثیر ماهیان خاویاری ، همچنان نام خاویار ایرانی بر تارک جهانی می درخشد.

راهنمای خرید خاویار

چرایی استفاده از راهنمای خرید خاویار

اما راهنمای خرید خاویار را چگونه تهیه کنیم؟ چرا نیاز به این راهنما داریم ؟

متاسفانه سود جویان همواره در پی نفع شخصی خود هستند. تا جایی که آنچه را تحت عنوان خاویار عرضه می کنند ماده تقلبی بیش نیست. این ماده مصنوعی عمدتا از جنس ژلاتین ، برخی دانه های روغنی و حتی گاهی پارافین است.

بسته بندی های به ظاهر زیبا و فریبنده با لیبل هایی منقش به تصویر خاویار در آن خودنمایی می کند . هرچند مقامات مسئول ( اعم از وزارت بهداشت ، مراجع قضایی و انتظامی ) در پی کشف و معدوم سازی خاویار سره از ناسره هستند اما وظیفه ما چیست؟

برای حفظ سلامتی و رسیدن به خاویار با ارزش غذایی بالا ما ناگزیر به شناخت خاویار اصل هستیم. لذا نیازمندی ما به راهنمای خرید خاویار احساس می گردد.

راهنمای خرید خاویار

تشخیص خاویار اصل و غیر اصل

با ریختن کمی آب جوش روی خاویار اصل ، این ماده طبیعی به سرعت سفت می شود. حال آنکه خاویار مصنوعی حالت ژله ای به خود می گیرد.

راهنمای دوم دانه های بیضی شکل و گرد خاویار طبیعی در مقایسه با توده ژله ای و چندوجهی خاویار مصنوعی است.

راهنمای سوم اینکه اساسا همانطور که هر گرانی بی سبب نیست هر ارزانی هم بی حکمت نیست. گاهی بین خاویار طبیعی و مصنوعی تفاوت قیمت فاحش وجود دارد. این خود دلیلی است بر کیفیت آن خاویار.

اما راهنمای آخر تماس با کارشناسان شرکت مازند خاویار است که با افتخار در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیزند.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …