مازند خاویار
خانه / خاویار شمال / خرید و فروش خاویار در شمال ایران

خرید و فروش خاویار در شمال ایران

دریای خزر منبع مهم تولید ماهیان خاویاری می باشد. خاویار، کلمه ای فارسی می باشد و منشا آن کلمه خاگ آور به معنای تخم آور و تخم ریز می باشد، خاویار همچنین به مروارید سیاه نیز معروف است زیرا به همان مقدار با ارزش می باشد. خرید و فروش خاویار در مراکز فروش انواع این ماهی ها و همچنین سایت های معتبر صورت می گیرد که حتما قبل از خرید باید به این نکته توجه داشته باشید که از مکان معتبر خریداری کنید زیرا ممکن است نوع تقلبی و بی کیفیت آن را با قیمتی بالا به شما بدهند. خرید خاویار تقریبا در ایران برای اغلب مردم دور از کیف پول آن ها است اما بسیار مقوی است و اگر بتوانید نوع مرغوب آن را تهیه کنید از مزایای زیادش بهره مند خواهید شد. خرید و فروش خاویار در شمال ایران

قیمت جهانی خاویار باکیفیت صادراتی

قیمت جهانی خاویار باکیفیت صادراتی ماهی خاویار از خانواده تاس ماهیان است و قدمت بسیار بالایی دارد، به علت قدمت بالای خود به عنوان فسیل زنده نیز شناخته می شود. خاویار ماهیان خاویاری از گران ترین و خوشمزه ترین غذاهای موجود در کل جهان می باشد. خاویار یک غذای پر انرژی و مفید است ولی متاسفانه به دلیل قیمت بسیار بالایی که دارد مقدار مصرفش در کشور بسیار پایین است و خیلی ها توانایی خریدنش را ندارد. خاویار در سر تا سر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا نوع این ماهی به گونه ای لست که در همه آب ها تولید نمی شود بلکه فقط در بعضی مکان ها به طور َطبیعی به زیستن می پردازند که دریای خزر که در کشور ما ایران وجود دارد از مهم ترین منابع تولید خاویار می باشد و در سرتاسر جهان به این امر معروف می خاویار به دلیل پر َطرفدار بودن و کمیاب بودن و همچنین خواص بی نظیر و خوشمزه بودنش در سر تا سر جهان طرفدار دارد و به همین علت این محصول صادراتی است. کشور هایی که خاویار را به مصرف می رسانند زیاد هستند اما ۸۵ درصد از مصرف کل خاویار جهان به اروپا آمریکا و کانادا نسبت داده می شود و طرفدار همیشگی خاویار هستند البته این غذا در آن جا هم مران می باشد و فقط جمعی از افراد ثروتمند می توانند آن را خریداری کنند و به مصرف برسانند. برای آگاهی از قیمت گوشت ماهی خاویاری و همچنین خود خاویار به تنهایی می توانید در سایت های معتبر و مختلف اینترنتی انواع قیمت ها را مشاهده کنید و خریداری نمایید. خاویار ایرانی گران ترین ماهی ایران است. 

خرید خاویار در بازار تهران

خرید خاویار در بازار تهران تولید ماهی خاویار در قسمت های شرقی دریای خزر به ویژه منطقه هایی مانند سواحل بندر ترکمن و استان گلستان صورت می گیرد مه این مناطق از مهم ترین منطقه های تولید خاویار در کشور می باشند که بیش از نیمی از خاویار ایران از آن جا تامین می شود. خاویار چیست؟ خاویار به تخمک های بارور نشده حاصل از تخمدان جنس ماده ماهی خاویاری گفته می شود. ماهیان خاویاری علاوه بر گوشت شان که ارزش بسیار بالایی که به آن ها می دهند دارای تخم هایی بی نظیر هم هستند که همان طور که گفته شد به آن ها مروارید سیاه می گویند. برای به دست آوردن خاویار از ماهی خاویاری به طور متوسط به ۶ الی ۱۲ سال وقت نیاز است و همین زمان طولانی نیز می تواند دلیل خوبی برای گران بودن این ماهی باشد. تحوه استخراج خاویار از بدن ماهی خاویاری در گذشته به این بوده است که با یک شئ پلاستیکی ماهی را بی هوش می کردند و سپس خاویار را خارج می کردند و گوشتش را نیز به فروش می رسانند اما امروزه روش دیگری مورد استفاده است به این صورت که با عملی مانند سزارین تخم ها را از شکم آن خارج می کنند ولی به این صورت که مقداری از تخم ها را در بدن ماهی می گذارند و آن ها دوباره به دریا می فرستند تا دوباره تخم های جدید تولید کنند و تنها چند بار می توانند این کار را تکرار کنند. برای خرید خاویار می توانید به مراکز فروش موجود در سطح شهر مراجعه کنید و تعداد کمی دارند و یا اینکه می توانید به راحتی با مراجعه به سایت های معتبر اینترنتی اول از معتبر بودن سایت مطمئن شوید و سپس خرید خود را انجام دهید. 

پخش خاویار بانازلترین قیمت

پخش خاویار بانازلترین قیمت به علت گران بودن خاویار افراد زیادی نیستند که در این زمینه فعالیت می کنند اما ممکن است افرادی بخواهند تقلب کنند و از اطمینان مردم سو استفاده کنند و شما حتما باید مراقب باشید. خرید اینترنتی این محصولات راحت تر از خرید حضوری است زیرا شما به راحتی با مراجعه به سایت های معتبر و صفحات مجازی مورو اطمینان و همچنین مطرح در سطح کشور هم می توانید اطلاعات زیادی از آن ها به دست آورید و هم اینکه می توایند خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. تجارت خاویار جهانی است و در تمام جهان افراد به دنبال خرید این محصول با کیفیت هستند و می خواهند برای یک بار هم که شده طعم آن را بچشند. 

نماینده فروش خاویار در اراک

نماینده فروش خاویار در اراک نمایندگی های زیادی در زمینه فروش خاویار فعالیت نمی کنند البته این تعداد کم به معنای ۲ ۳ تا نیست بلکه به نسبت نمایندگی های محصولات دیگر این گونه بیان می شود، اگر در اراک زندگی می کنید با مراجعه به نمایندگی فروش خاویاری که در آن منطقه وجود دارد می توانید به راحتی انواع ماهی ها از جمله خاویار و ماهی اوزون برون درجه یک را تهیه کنید و نوش جان کنید. 

رتبه ایران در تولید خاویار

رتبه ایران در تولید خاویار دریای خزر خانه ماهی های خاویاری است و به همین علت ایران جزو برترین تولید کننده هاست. 

صادرات خاویار به قیمت مناسب

صادرات خاویار به قیمت مناسب همان طور که گفتیم و مطمئنا می دانید ایران با داشتن دریای خزر یکی از مهم ترین صادر کننده های خاویار در کل جهان به شمار می رود و این محصول را با قیمت مناسب به کشور های مختلف صادر می کند. 

جدید ترین برند ارائه شده از خاویار

جدید ترین برند ارائه شده از خاویار بزند های مختلفی به ارائه خاویار در بازار می پردازند، کارخانه تولیدی خاویار این تخم ها را بسته بندی می کند و در حجم های مختلف به بازار عرضه می کند تا مردم بتوانند به راحتی خریداری نمایند و نوش جان کنند. برای اطلاع از جدید ترین برند هایی که خاویار را به بازار عرضه می کنند می توانید به سایت های معتبر مراجعه کنید و از اطلاعات افراد مطلع و متخصص بهره مند شوید. بازار خاویار در سراسر جهان گرم است.

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار

فروش خاویار تازه و اصل ایران

فروش خاویار تازه و اصل ایران در مازند خاویار را مغتنم بشمارید. کیفیت عالی و …

پاسخی بگذارید