مازند خاویار
خانه / خاویار / ارزان ترین قیمت خاویار در جنوب کشور

ارزان ترین قیمت خاویار در جنوب کشور

ارزان ترین قیمت خاویار در جنوب کشو می توان یافت.خاویار یا همات طلای سیاه تخم ماهیان خاویار یا استروژن است که به دلیل داشتن خواص و فواید زیاد بسیار گران است. خاویار در یای خزر بهترین نوع خاویار در جهان می باشد. ایران حدود ۹۰ درصد خاویار جهان را تأمین می کند. و از قدیم یکی از سوغاتی های با ارزش ایران محسوب می شده است.
ارزان ترین قیمت خاویار در جنوب کشور

مرکز تهیه بهترین خاویار در اصفهان

مرکز تهیه بهترین خاویار در اصفهانشرکت های زیادی در اصفهان در حال پخش و عرضه این ماده ی غذای با ارزش هستند. خاویار در انواع و اندازه های مختلفی در بازار اصفهان وجود دارد. برای تهیه خاویار مرغوب باید به مراکز معتبر مراجعه کنید.مرکز تهیه خاویار با توجه گران بودن این محصوا آن را در بسته های کوچک مخصوص خاویار بسته بندی می کنند تا تمام افراد با درآمد کم هم بتوانند از این ماده مغذی تهیه کنند.

بهترین راه برای خرید خاویار با کیفیت و قیمت مناسب مراجعه به نمایندگی های فروس خاویار در اصفهان می باشد.

مشاوره خرید خاویار با مناسب ترین قیمت

مشاوره خرید خاویار با مناسب ترین قیمت برند های زیادی دزر زمینه تولید و عرضه انواع رقم های خاویار فعالیت دارند. اگر تصمیم به خرید این ماده غذایی پر خاصیت اما گران دارید بهتر است؛ مشاوره خرید خاویار را با افرادی که در این حیطه آشنایی و تخصص دارند انجام دهید. ما در این مطلب شما را تا حدودی با انواع و خواص خاویار آشنا می کنیم.

خاویار یکی از غذا های لوکس و گران جهان محسوب می شود ماهیان خاویاری نه به خاط گوشتشان بلکه به خاطر تخمشان معروف هستند. تخم ماهی خاویار از ارزش غذایی و دارویی فوق العاده ای برخوردار می باشد.

انواع ماهییان خاویاری به سه نوع تقسیم می شوند:

  1. بولگا: بیشترین خاویار از این ماهی تولید می شود که. رنگ آن از خاکستری تا مشکی متغیر است.
  2. آسترا: تخم این نوع ماهی، رنگی بین زیتونی مایل به خاکستری تا قهوه‌ای تیره دارد.
    خاویار آسترا از خوش‌طعم‌ترین انواع خاویار در دنیا به حساب می‌آید.
  3. سورگا و بری: تخم این دسته از ماهی از دو نوع قبلی ارزان‌تر است و طیف رنگی آن از خاکستری روشن تا مشکی متغیر است.بهترین خاویار از فیل ماهی بدست می آید که در بازار به نام خاویار بولگا شناخته می شود. این نوع از خاویار به دلیل استاندارد های زیادی که دارد در طرفداران زیادی دارد.

مشخصات و قیمت خرید خاویار اعلا

مشخصات و قیمت خرید خاویار اعلاخاویار یکی از مغذی ترین و در عین حال پر هزینه ترین غذای دنیا به شمار می رود که در انواع درجه بندی شده به فروش می رسد. سه نوع خاویار وجود دارد خاویار طلایی، سرخ و سیاه که از این میان خاویار سیاه مشهورتر است.

از مشخصات خاویار درجه یک می توان به رنگ آن که از مشکی تا خاکستری متغیر است اشاره کرد. این نوع از خاویار را خاویار بولگا می نامند. شکل این نوع از خاویار بیضی می باشد.

خاویار فیل ماهی یا خاویار بولگا ارزنده ترین خاویار دنیا محسوب می شود چرا که مدت زمان ۱۲ تا ۱۶ سال طول میکشد تا این نوع ماهی باردار شود و به همین دلیل لقب مرغوب ترین نوع خاویار را به بلوگا میدهند.

خاویار درجه ۱ بولگا دانه هی درشت تری نسبت به سایر خاویار ها دارد.

قیمت خاویار با توجه به کیفیت و ارقام مختلف آن متغیر می باشد.

بهترین برند خاویار در بازار داخلی

بهترین برند خاویار در بازار داخلیبا وجود این که  ایران یکی از بزرگترین تولیدکنندگان خاویار در دنیا است. شرکت ها و برند های مختلفی در زمینه تولید و پخش خاویار فعالیت می کنند. با توجه به این که بهترین خاویار، خاویار بولگا می باشد انواع برندها این نوع از خاویار را در بسته بندی های لوکس و شیک تهیه می کنند و به کشور های مختلف صادر می کنند.

بهترین ماهی خاویاری ایرانی
یعنی بلوگا ( فیل ماهی ) امروزه به یکی از بهترین صادرات کشور ما به
کشورهای اروپا، آسیایی، عربی و باسرمایه گذاریی بیشتر این صادرات را افزایش
داده و به تمام نقاط دنیا خواهیم داشت.

با توجه به به این که تولید و عرضه خاویار در ایران سود فراوانی دارد برند های زیادی در حال فعالیت هستند اما بهترین و قدیمی ترین برند ایرانی که در سطح دنیا مطرح شده است قره برون می باشد.
مازندخاویار نمایندگی قره برون در ایران و صادر کننده بزرگ خاویار و گوشت بلوگا در منطقه است.

عرضه خاویار با نازلترین قیمت

عرضه خاویار با نازلترین قیمت در ایران فروشگاه های زیادی وجود دارد که خاویار را عرضه می کند اما  موضوع مهم در مورد آنها تهیه محصولات مرغوب و اصل می باشد. فروشگاه ها و شرکت هایی که خاویار را به فروش می رسانند باید توجه داشته باشند که این محصولا باید از هر نظر سالم وبهداشتی باشند.

خاویار اصل باید به صورت بسته بندی های بهداشتی و استاندارد باشد تا در زمان رسیدن به دست مشتری کیفیت و مرغوبیت آن به خوبی حفظ شده باشد.

امروزه با توجه به برند های مختلفی که خاویار را تولید ی کند مشتری باید بهترین برند خاویار را شناخته و آن را خریداری کند. اگر فروشگاهی خاویار زیر قیمت بازار ارئه کرد بررسی کنید که حتما این نوع از خاویار از لحاظ کیفی و بهداشتی مشکلی نداشته باشد.

بازار خرید و فروش خاویار در کشور

بازار خرید و فروش خاویار در کشوربازار خرید و فروش خاویار در بسیار  از شهر های کشور صورت می گیرد. اگر تصمیم به خرید این ماده غذایی ارزشمند دارید می توانید به نمایندگی شیلات که در بیشتر شهرهای ایران وجود دارد مراجعه کنید و بعد از مشاهده ارقام مختلف خاویار و بررسی قیمت این محصول آن را خریداری کنید.

امروز با توجه به فروشگاه های اینترنی که محصولات متنوع را عرضه می کنند. می توانید به یکی از معتبر ترین سایت ها مراجعه کنید و بعد از برسی و مقایسه برند های مختلف  در اندازه و مقدار مورد نیاز تهیه کنید.

توجه داشته باشید که شما می توانید خاویار نصف قیمت در بازار داخلی کشور نسبت به بازار های جهانی تهیه کنید. زیرا خاستگاه خاویار اصیل و مرغوب ایران می باشد.

فروشنده خاویار صادراتی

فروشنده خاویار صادراتیصادرات خاویار در ایران رونق ویژه ای دارد چرا که خاویار ایران جزءبهترین و مرغوب ترین خاویار در دنیا به حساب می آید ولی تولیدی خاویاری برای آن که بتواند این محصول باارزش را صادر کند باید خاویاری تهیه کند که تمام خصوصیات خاویار صادراتی را داشته باشد.

بسیار از کشور ها مشتاق واردات خاویار ارزان و با کیفیت ایران هستند. شرکت وارداتی خاویار با بسته بندی های لوکس و خرید بهترین نوع خاویار از فروشنده خاویار صادراتی که همان خاویار بولگا می باشد و صادرات این محصول به کشور های  آلمان، انگلیس آمریکا، ترکیه، ژاپن و … توانسته برای کشور ارز آوری فراوانی داشته باشد.

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا دریایی

خاویار بلوگا دریایی در بازار

خاویار بلوگا دریایی در بازار چند است؟ آیا اگر پیدا شود اصل است؟ چگونه خاویاری …

پاسخی بگذارید